12/2019

 

Stop magazín číslo 12 prináša testy Audi A1, Opel Combo, dojmy zo dňa stráveného s Rolls-Royce Phantom, ale aj zaujímavý test motorky Honda PCX 125. Okrem toho aj príjemné letné osvieženie v podobe Dominiky Starej.

 

Odpovedzte a vyhrajte!

Zadajte správne odpovede súťaže a vyhrajte!

Od nového roku 2015 môžete súťažiť s naším motoristickým časopisom STOP ešte jednoduchšie! Stačí, ak prostredníctvom formulára správne odpoviete na doluuvedenú otázku a ste v hre o hodnotné ceny uverejnené v Parkovisku oddychu.

 

Naša tradičná súťaž v printovej verzii časopisu 4 otázky 4 odpoveďe stále pokračuje naďalej. Na správne zodpovedanie otázok si stačí pozorne prečítať aktuálne vydanie časopisu STOP. Odpovede môžete posielať poštou na adresu redakcie STOP, Koprivnická 9/B, 84102 Bratislava alebo tiež priamo prostredníctvom tohto formulára.

 

Svoje odpovede (či už na webovú otázku, alebo na otázky uverejnené v časopise) nám posielajte do vydania nasledujúceho čísla. Mená výhercov budú uverejnené v nasledujúcom čísle v rubrike „Vyhrali ste“.

 

V roku 1979 predali vo Francúzsku 99 áut Rolls-Royce. V tom istom roku si ropný šejk objednal Rolls-Royce typu Silver Shadow v počte:

a) 108 ks

b)   99 ks

c)   80 ks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Požadováno

Koprivnická 9/B, 841 02 Bratislava

Telefón: 02/2071 1113

Email: info@stopmagazin.sk